Kontakty

Václava Brettschneiderová

email: vaclava.hruskova@seznam.cz

Tel: +420 774 516 593

 

 

© 20203 by THE GYM. Proudly created with Wix.com

  • Black Google+ Icon
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black

Výsledky soutěží r. 2014

1.3.2014 - M-Style Dance, Třebíč

 5. místo - Street Dance - Junioři - Who Am I..?

12. místo - Street Dance - Junioři - The Golden Strike

15.3.2014 - Taneční skupina roku - regionální kolo, Hala Lokomotiva, Plzeň

3. místo - Street Dance - Děti - The Golden Strike

3. místo - Street Dance - Junioři - Who Am I.. ?

16.3.2014 - Czech Dance Organzation - regionální kolo, Hala Lokomotiva, Plzeň 

2.místo - CHRT dance art - mini děti - Šíleně smutná princezna

1.místo - CHRT folk a ethnic EX - mini děti - Od Domažlic

1.místo - Balet EX - junioři - Potter Waltz

1.místo - Modern II.liga - junioři - Adele

2.místo - CHRT Street III.liga - junioři - Who Am I.??

1.místo - CHRT art - dospělí - Rain

1.místo - CHRT Special - dospělí - El Bunda

29.3.2014 Festival tanečního mládí - regionální kolo, KD Peklo, Plzeň

1.místo - Mini děti art - Od Domažlice

4. místo -Mini děti art - Šíleně smutná princezna

1.místo - Děti street dance - The Golden Strike

2.místo - Junioři art - Adele

3.místo - Junioři art - Potter Waltz

3.místo - Junioři street Dance - Who Am I.. ?

4. místo -Mládež show - Trochu mimo

6.místo - Mládež show -Dance fashion

12.4.2014 Mistrovství Čech Czech Dance Organization, Praha

19. místo - CHRT - Street III.liga - Who Am I..?!

19.4.2014 Mistrovství Čech Taneční skupina roku, Chrudim  

15.místo - Street Dance - Junioři - Who Am I.. ?!

27.4.2014 Mistrovství Čech Taneční skupina roku, Praha

17. nísto - Street Dance - Děti - The Golden Strike

1.5.2014 Májový pohár, Horní Bříza

3.místo - Miniděti - Parketové kompozice + show formace - Smutná princezna

2.místo - Děti - Street Dance - The Golden Strike

3.místo - Show formace - High school

2.místo - Junioři - Parketové kompozice - Adele

1.místo -Junioři - Street Dance - Who Am I. ?!

2.místo - Dospělí - Dance Fashion

3.místo - Dospělí - Trochu mimo

25.10.2014 Poslední tanec sezóny, Klatovy

1.místo – Mini děti art - Šíleně Smutná princezna

4.místo – Junioři art – Nobody knows

5.místo – Junioři art – Adele

1.místo – Junioři street dance – Who Am I.?!

1.místo – Mládež show – Trochu mimo.

3.místo – Mláděž show – Dance fashion

Výsledky soutěží r. 2013

16. 3. 2013 Českolipský Zvoneček, KD Crystal, Česká Lípa

6. místo DVK - Steet formace - The Penguis

6. místo - JVK - Street formace - Match 

 

7. 4. 2013 HDC Street Dance Session, Praha

2. místo - DVK - Street formace - The Penguis 

6. místo - JVK - Street foramce - Match

 

13. 4. 2013 Festival tanečního mládí SUT regionální kolo -  Peklo, Plzeň

6.místo - DVK - Street foramce - The Penguins 

5. místo -JVK -  Street foramce - Match  

5. místo - HVK - parketové kompozice - Rain

4. místo-  HVK - plesové kompozice - Burlesque

 

2. 6. 2013 BETA DANCE CUP, Pardubice

1. místo - DVK - Street formace  - The Penguins  

3. místo - JVK - Street foramcee - Match

 

26. 10. 2013 Poslední tanec sezóny, Klatovy

1. místo - Miniděti - Dance art - Čtvero ročních dob (Baletní škola J.K.Tyla choreografie Václava Brettschneiderová,

1. místo - Miniděti - Plesové formace

3. místo - JVK - Dance Art – Valčík

1. místo - DVK (DVK spojeno s JVK) - Street formace - The Penguins

3. místo - JVK (DVK spojeno s JVK) - Street formace – Match

8. místo - HVK - Dance Art – Rain

9. místo - HVK - Dance Art – Emotion

16. 3. 2013 Českolipský Zvoneček, KD Crystal, Česká Lípa

6. místo DVK - Steet formace - The Penguis

6. místo - JVK - Street formace - Match 

 

7. 4. 2013 HDC Street Dance Session, Praha

2. místo - DVK - Street formace - The Penguis 

6. místo - JVK - Street foramce - Match

 

13. 4. 2013 Festival tanečního mládí SUT regionální kolo -  Peklo, Plzeň

6.místo - DVK - Street foramce - The Penguins 

5. místo -JVK -  Street foramce - Match  

5. místo - HVK - parketové kompozice - Rain

4. místo-  HVK - plesové kompozice - Burlesque

 

2. 6. 2013 BETA DANCE CUP, Pardubice

1. místo - DVK - Street formace  - The Penguins  

3. místo - JVK - Street foramcee - Match

 

26. 10. 2013 Poslední tanec sezóny, Klatovy

1. místo - Miniděti - Dance art - Čtvero ročních dob (Baletní škola J.K.Tyla choreografie Václava Brettschneiderová,

1. místo - Miniděti - Plesové formace

3. místo - JVK - Dance Art – Valčík

1. místo - DVK (DVK spojeno s JVK) - Street formace - The Penguins

3. místo - JVK (DVK spojeno s JVK) - Street formace – Match

8. místo - HVK - Dance Art – Rain

9. místo - HVK - Dance Art – Emotion

16. 3. 2013 Českolipský Zvoneček, KD Crystal, Česká Lípa

6. místo DVK - Steet formace - The Penguis

6. místo - JVK - Street formace - Match 

 

7. 4. 2013 HDC Street Dance Session, Praha

2. místo - DVK - Street formace - The Penguis 

6. místo - JVK - Street foramce - Match

 

13. 4. 2013 Festival tanečního mládí SUT regionální kolo -  Peklo, Plzeň

6.místo - DVK - Street foramce - The Penguins 

5. místo -JVK -  Street foramce - Match  

5. místo - HVK - parketové kompozice - Rain

4. místo-  HVK - plesové kompozice - Burlesque

 

2. 6. 2013 BETA DANCE CUP, Pardubice

1. místo - DVK - Street formace  - The Penguins  

3. místo - JVK - Street foramcee - Match

 

26. 10. 2013 Poslední tanec sezóny, Klatovy

1. místo - Miniděti - Dance art - Čtvero ročních dob (Baletní škola J.K.Tyla choreografie Václava Brettschneiderová,

1. místo - Miniděti - Plesové formace

3. místo - JVK - Dance Art – Valčík

1. místo - DVK (DVK spojeno s JVK) - Street formace - The Penguins

3. místo - JVK (DVK spojeno s JVK) - Street formace – Match

8. místo - HVK - Dance Art – Rain

9. místo - HVK - Dance Art – Emotion

Výsledky soutěží r. 2012

30. 3. 2012 - Festival tanečního mládí SUT - Západní a jižní Čechy, Plzeň

3. místo - HVK - Show formace - Moster Toxique

 

 31. 3. 2012 - Festival tanečního mládí SUT - Západní a jižní Čechy, Plzeň

 3. místo - Miniděti - Čtvero ročních období 

 

1. 4. 2012 - Soutěž ZUŠ, Plzeň 

Brána zázraků, Polka pro čerta, Moster Toxique

 

13. 5. 2012 - Festival tanečního mládí SUT - Mistrovství ČR, Litoměřice

9.místo (semifinále) - HVK - Show formace - Moster Toxique 

 

18. 11. 2012 Poslední tanec sezóny, 3. ročník pohárové soutěže, Klatovy

2. místo - HVK - Show formace - Monster Toxique 

2. místo - HVK - Plesové formace - Burlesque 

1.místo - HVK - Street formace - Feel Good 

2. místo - JVK- Dance Art - Mozart 

3. místo - JVK - Dance Art - Don´t cry

Výsledky soutěží r. 2011

26. 3. 2011 Festival tanečního mládí SUT - Západočeský kraj, Plzeň

1. místo - DVK - Parketové kompozice - Země pohádek 

3. místo - HVK - Parketové kompozice - Duffy 

3. místo - HVK - Showdance - Baby dancers

Výsledky soutěží r. 2010

9. 5. 2010 X. ročník taneční soutěže o Májový pohár, Horní Bříza 

3. místo - HVK - Show formace - China 

2. místo - HVK - Show formace - Zoombie

3. místo - JVK - Parketové kompozice - Jazz and swing 

 

23. 10. 2010 Pohárová soutěž tanečních formací, Klatovy

2. místo HVK - Show formace - China 

3.místo - HVK - Show formace  - Pieroti